shtelmah1019 1

28 жовтня 2019 року у приміщенні прес-центру Криворізького педагогічного відбулася зустріч студентів-соціожурналістів І курсу із заслуженим журналістом України, керівником авторської «Школи молодого журналіста», доктором філософії в галузі психології Володимиром Штельмахом.

shtelmah1019 2

Гість розповів про свій творчий шлях у журналістиці, підкресливши, що він завжди насолоджувався спілкуванням із людьми, які його надихають та завдяки яким пан Штельмах отримує гарні нагоди для роздумів; переконливо довів, що без глибоких знань суспільних наук журналістика неможлива, адже «добре пише той, хто може правильно мислити».

shtelmah1019 3

Відомий журналіст звернув увагу майбутніх колег на необхідність фундаментального вивчення філософських праць мислителів минулого та сучасності, порекомендував, яку літературу потрібно опанувати спеціалісту із соціальних комунікацій, журналістики й реклами.

Час зустрічі промайнув непомітно: студенти ставили багато питань метру криворізької журналістики та обіцяли більш ретельно підготуватися до наступної зустрічі – й не відпустити Володимира Штельмаха без практичних настанов і професійних рекомендацій.

shtelmah1019 4

О. О. Комарова, кураторка групи СМК-19, підкреслила: «Наші студенти дуже потребують таких зустрічей. Неформальне спілкування з досвідченим фахівцем піде на користь майбутнім медійникам – цікавий співрозмовник, а тим паче професіонал такого рівня, завжди залишає яскраві враження, важливі для творчого розвитку гарного журналіста».

Дякуємо Володимиру Васильовичу за цікаву й змістовну зустріч
та сподіваємося на подальшу співпрацю!