masters2020 1

Наприкінці минулого року здобувачі вищої освіти успішно завершили навчання в магістратурі Криворізького педагогічного. У січні на всіх факультетах КДПУ відбулися церемонії вручення дипломів магістрам денної та заочної форми навчання.

masters2020 2

На святкових факультетських заходах у колі наставників і колег було урочисто оголошено накази про присвоєння кваліфікації магістрів освіти.

masters2020 3

Чимало випускників магістратури Криворізького педагогічного цього року отримали дипломи з відзнаками.

masters2020 4

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко привітав випускників теплими словами побажань нових професійних і особистих досягнень.

masters2020 5

«Ви здобули найвищий рівень освіти, отримали надійний фундамент для професійного становлення, наукової діяльності, успішної роботи за фахом. Сьогодні ви стали колегами ваших викладачів – а отже, віднині всі ми є частиною освітянської громади й робимо спільну справу. Колектив Криворізького педагогічного завжди поруч і готовий допомагати вам на шляху до найкращих результатів фахової діяльності. Університет пишається вами!», - підкреслив ректор.

masters2020 6

Церемонії вручення дипломів магістрів поєднали громади всіх факультетів загальним святкуванням визначного академічного успіху - здобуття найвищого освітнього рівня та отримання ступеня магістра.

masters2020 7

На кожному факультетському заході пролунало чимало теплих слів вдячності та щирих побажань, схвильованих спогадів і обіцянок не забувати улюблену альма-матер.

masters2020 8

Після завершення офіційної частини події випускники разом із викладачами взяли участь у загальних фотосесіях – на добру пам'ять про свято завершення студентських років.

masters2020 9

Криворізький педагогічний вітає своїх випускників із підкоренням вершини університетської науки
й бажає досягти найвищих щаблів професійної майстерності!

 

Більше фото в галереї

9952
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок