10 лютого 2020 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, заступник завідувача навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. З основного питання – нова редакція Порядку формування груп для вивчення вибіркових дисциплін у КДПУ – виступила перший проректор Остроушко О. А.

Проректор ознайомила присутніх із рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 27 листопада 2019 року з приводу гуманітарної складової освітнього процесу, дотримання мовного законодавства та інших законів України. Були прокоментовані ключові зміни в новій редакції Порядку формування груп для вивчення вибіркових дисциплін. Зокрема, студенти обирають блок варіативних дисциплін, які забезпечують здобуття додаткової спеціальності чи спеціалізації, при вступі до університету. Вибіркові дисципліни загальної і психолого-педагогічної підготовки на наступний навчальний рік будуть обиратися студентами в березні шляхом індивідуальної електронної реєстрації. Перелік вибіркових дисциплін, силабуси дисциплін будуть оприлюднюватися на сайті університету до 01 березня. Надано для ознайомлення шаблон силабусу навчальної дисципліни, розроблений науково-методичною радою університету.

Було обговорено пропозиції до Порядку природничим факультетом, факультетом іноземних мов, аспірантурою і докторантурою університету. Обговорено процедуру формування груп студентів різних факультетів для вивчення вибіркових дисциплін, а також особливості вибору дисциплін аспірантами.

Підсумовуючи обговорення, ректор університету Шрамко Я.В. наголосив на необхідності інформування студентів про процедуру електронної реєстрації, підкреслив важливість гуманітарної складової вищої освіти, її універсальності.

У різному виступили:

Проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. поінформував про таке:

- 15.02.2020 р. – День вшанування пам’яті учасників бойових дій, 31 річниця виведення військ із Афганістану. Урочистий захід відбудеться 14.02.2020 р. о 09.30 в Парку Героїв;

- 20.02.2020 р. – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Мітинг-реквієм традиційно відбудеться о 10.30 на площі перед головним корпусом КДПУ;

- 21.02.2020 р. відбудеться захід з нагоди 86-річниці визволення Кривого Рогу. Мітинг і покладання відбудуться о 10.00.

- ознайомив із листом Міністерства освіти і науки України про сприяння проведенню заходів, присвячених творчій та культурно-громадській діяльності Лесі Українки;

- повідомив про призначення студентам університету стипендії на ІІ семестр 2020 року.

Перший проректор Остроушко О. А. повідомила, що в середу, 12 лютого 2020 р. о 12-15 в актовій залі головного корпусу університету відбудеться інформаційна зустріч ректорату і приймальної комісії університету зі студентами випускного курсу бакалаврату щодо вступу в магістратуру.

Декан факультету української філології Семененко Л. М. запросила на святкування Дня рідної мови, яке відбудеться 20.02.2020 о 12.00 в актовій залі гуманітарного корпусу.

Декан факультету іноземних мов Варданян М. В. оголосила про новий набір слухачів на курси з англійської, французької, німецької та польської мов у Мовному центрі при факультеті іноземних мов.