17 лютого 2020 року відбулася чергова оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, заступник завідувача навчально-методичного відділу і головний бухгалтер університету. На нараді обговорили результати зимової сесії та стан ліквідації академічної заборгованості здобувачів вищої освіти.

З доповідями виступали декани факультетів, які повідомили про перебіг залікової та екзаменаційної сесії на факультетах університету, про організацію роботи з ліквідації академічної заборгованості. Усі звітності в зимову сесію були складені з дотриманням вимог Положення про організацію освітнього процесу. На всіх факультетах комісії завершили роботу відповідно до розкладів екзаменів до початку другого семестру. Станом на 17 лютого немає студентів із академічною заборгованістю, за винятком тих здобувачів вищої освіти, кому складання сесії подовжено наказом по університету з поважних причин.

Ректор університету Шрамко Я. В. відзначив належний рівень організації роботи деканатів та кафедр університету під час зимового семестрового контролю.

У різному виступили:

перший проректор Остроушко О. А. – про графік освітнього процесу для студентів 4 курсу у зв’язку з тимчасовим призупиненням занять у закладах освіти міста;

проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. оголосив про відзначення 20 лютого о 10-20 на площі перед головним корпусом КДПУ Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні;

декан факультету української філології Семененко Л. М. повідомила про результати моніторингового тестування з української мови та літератури, що відбулося 15 лютого 2020 року. Повідомила про урочистий захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, що відбудеться в актовій залі гуманітарного корпусу 20 лютого о 12-00. Усі охочі також можуть узяти участь у конкурсі знавців рідного слова, що проводиться в СУЕНК університету.