13 квітня 2020 року відбулася нарада в режимі Zoom-конференції при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому університету, а також завідувач кафедри філософії, завідувач кафедри педагогіки, завідувач кафедри загальної та вікової психології, завідувач кафедри соціології та економіки. На нараді обговорювалося питання формування груп для вивчення вибіркових дисциплін у 2020-2021 н.р.

Під час наради завідувач навчально-методичного відділу Бондаренко О. В. узагальнила результати реєстрації студентів для вивчення вибіркових дисциплін у наступному навчальному році.

Відповідно до розпорядження від 23 січня 2020 року № 08 у 2020–2021 навчальному році викладання предметів за вибором циклу загальної підготовки бакалаврів забезпечується на всіх факультетах та спеціальностях університету в 5 та 6 семестрах кафедрою філософії, а в 7 семестрі – кафедрою соціології та економіки. На тих спеціальностях, де це передбачено навчальним планом, у 6 семестрі вивчатимуться спецкурси із педагогіки та психології.

З 01 по 15 березня студенти майбутніх ІІІ і IV курсів обирали дисципліни вільного вибору за допомогою системи управління електронними навчальними курсами «Moodle». Загалом в реєстрації взяли участь майже 50 % студентів. Серед майбутніх третьокурсників найактивнішими виявилися студенти таких факультетів: української філології, дошкільної та технологічної освіти, фізико-математичного та іноземних мов. Серед дисциплін вільного вибору студенти найчастіше обирали «Естетику», «Етику», «Логіку», «Етику і психологію сімейного життя», «Соціальну психологію спілкування», а також «Педагогічну майстерність майбутнього вчителя» та «Гендерну педагогіку».

Серед студентів майбутнього четвертого курсу найактивнішими під час реєстрації були студенти факультету української філології, факультету іноземних мов, а також факультету дошкільної та технологічної освіти. Серед дисциплін частіше обирали «Основи підприємницької діяльності», «Самоменеджмент» та «Соціологію сім’ї та шлюбу».

Підсумовуючи, ректор Шрамко Я. В. наголосив, що відповідно до Порядку формування груп для вивчення вибіркових дисциплін в університеті навчально-методичний відділ має своєчасно сформувати групи вивчення вибіркових дисциплін, інформацію про які передати в деканати, відповідним кафедрам і диспетчерам для складання розкладу на 2020-2021 н. р.

У різному виступили:

• перший проректор Остроушко О. А., яка поінформувала деканів факультетів про основні питання, які обговорено 10 квітня 2020 року під час інформаційної онлайн-конференції між керівництвом університету та органами студентського самоврядування.
Травень 2024