15 червня 2020 року відбулася нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому. Під час наради обговорювалися два питання: стан підготовки до видачі дипломів випускникам бакалаврату і результати моніторингу дистанційної літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Доповідала завідувач навчально-методичного відділу Бондаренко О. В., яка за першим питанням поінформувала, що загалом організація роботи з виготовлення документів про освіту налагоджена й усі терміни витримуються. Ольга Володимирівна наголосила на основних підготовчих етапах, які ще потрібно завершити. Звернула увагу деканів на вчасність внесення оцінок літньої заліково-екзаменаційної сесії і результатів підсумкової атестацій здобувачів вищої освіти, на відповідність інформації, поданої в дипломах і додатках до них. Графік видачі дипломів буде затверджений після завершення сесії.

При підведенні підсумків ректор Шрамко Я. В. наголосив на тому, що дипломи та додатки до дипломів про вищу освіту мають бути видані вчасно.

Друге питання, яке обговорювалося на нараді – результати моніторингу літньої заліково-екзаменаційної сесії, яка проводилася в дистанційному режимі. Бондаренко О. В. зазначила, що основні положення наказу № 143 від 12.05.2020 р. виконуються у визначені терміни. Викладачі вчасно внесли результати заліків у відповідні електронні форми й організовано переносять їх у паперові відомості. Екзамени проводяться на платформі MOODLE відповідно до розкладу, у синхронному режимі із забезпеченням автентифікації здобувачів вищої освіти; ліквідація академічних заборгованостей відбувається відповідно до п. 6 наказу № 167 від 01.06.2020 р., у дати визначені розпорядженнями по факультетах.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив на дотриманні Положення про організацію освітнього процесу в КДПУ, важливості організованого завершення заліково-екзаменаційної сесії і вчасного внесення результатів літнього семестрового контролю до паперових відомостей.

У різному виступили:

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який нагадав про терміни роботи стипендіальних комісій та про подання списків студентів на призначення іменних стипендій;

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка надала інформацію про безкоштовні курси, проведення яких планується у 2020–2021 н. р., а також нагадала, що до 18.06.2020 р. завідувачам кафедр необхідно подати план підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедри на 2020–2021 н.р. та перспективний план підвищення кваліфікації до 2025 р.

Вересень 2024