21 вересня 2020 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник голови профкому університету. Під час наради розглядалося питання організації спортивно-масових заходів у 2020-2021 н.р.

Під час наради виступив Батюк А. М., в. о. завідувача кафедри фізичної культури та методики її викладання, який ознайомив присутніх із проєктом Положення про універсіаду КДПУ, ходом проведення універсіади, а також планом спортивно-масових заходів на 2020-2021 н. р.

В обговоренні взяли участь Лисечко В. П., проректор з науково-педагогічної роботи, Віхрова О. В., декан фізико-математичного факультету, Євтушенко Е. О., декан природничого факультету, Варданян М. В., декан факультету іноземних мов, Шрамко О. І., декан факультету мистецтв, Семененко Л. М., декан факультету української філології.

Підсумовуючи, Шрамко Я. В., ректор університету, наголосив на необхідності неухильного дотримання студентами та науково-педагогічними працівниками університету протиепідемічних заходів під час проведення універсіади.

У різному виступили:

- Остроушко О. А., перший проректор, яка поінформувала про те, що Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році» та акцентувала увагу на основних змінах, зазначених в проєкті Умов прийому; ознайомила зі змінами, внесеними до проєкту Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності;

- Лисечко В. П., проректор з науково-педагогічної роботи, який ознайомив присутніх з листом Міністерства освіти і науки від 14.09.2020 р. «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти»;

- Вавринюк Т. І., заступник голови профкому університету, яка оголосила про подовження терміну прийняття фоторобіт для участі в інтернет-фотовиставці «Моїй ALMA-MATER – 90» до 28.09.2020.