Оперативна нарада при ректорі університету відбулася 28 вересня 2020 року. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, заступник завідувача навчально-методичного відділу, заступник голови профкому, керівник студклубу. На нараді обговорювалося питання відзначення 90 річниці заснування Криворізького державного педагогічного університету.

З доповіддю виступила керівник студентського клубу Баруліна Ю. О. Юлія Олександрівна проінформувала, що відповідно до рішення Вченої ради університету від 12 вересня 2019 р. було розроблено план заходів для відзначення 90-річчя університету. Ці заходи реалізувалися й продовжують проводитися протягом 2020 року.

На жаль, до плану були внесені корективи у зв’язку з карантинними обмеженнями. Так, наразі в умовах карантину неможливим є проведення великого святкового концерту. Тому на 01 жовтня 2020 р. заплановано проведення урочистого розширеного засідання Вченої ради університету. Учасників буде обмежена кількість із тим, щоб були витримані всі обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України. У заході візьмуть участь члени Вченої ради, члени Наглядової ради, запрошені гості — представники МОНУ, обласної, міської, районної виконавчої влади. Крім здобувачів вищої освіти — членів Вченої ради, участь у засіданні візьмуть і голови студрад факультетів. Запрошуються також працівники університету, представлені до нагород різних рівнів. Засідання буде проведено 01 жовтня о 14-00 в актовій залі головного корпусу. Усі запрошення уже роздано. Прохання до учасників урочистого засідання дотримуватися маскового режиму й соціальної дистанції.

У різному виступили:

перший проректор Остроушко О. А. — про особливості укладання договорів про навчання зі здобувачами, прийнятими (поновленими, переведеними) на навчання у 2020 році; про підготовку концепцій освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти;

проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. — про особливості проведення виборів до органів студентського самоврядування у 2020 р. Валерій Петрович ознайомив присутніх зі змінами, які були внесені до Положення про студентське самоврядування в КДПУ, та про інновації, які студенти запроваджують у процес виборів студетських рад;

проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. — про моніторинг наукової діяльності кафедр, який проводиться науково-методичною радою університету.