23 листопада 2020 року відбулася оперативна нарада при ректорові університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів і заступники деканів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому університету. На нараді обговорювалися два питання: про організацію роботи з виготовлення додатків до дипломів і про стан навчальної і трудової дисципліни.

З першого питання доповідала Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка повідомила, що задля впорядкування роботи з виготовлення додатків до дипломів магістрів, навчально-методичним відділом підготовлено відповідне розпорядження від 18 листопада № 42. Цьогоріч для виготовлення додатків до дипломів буде використано хмарне програмне забезпечення «Генератор єврододатків». Ольга Володимирівна під час виступу наголосила на тих завданнях, які стоять перед деканатами, навчально-методичним та інформаційно-обчислювальним відділами і мають бути оперативно розв’язані задля вчасного вручення випускникам магістратури документів про освіту.

В обговоренні взяли участь Остроушко О. А., перший проректор, Віхрова О. В., декан фізико-математичного факультету, Шаповал І. В., заступник декана психолого-педагогічного факультету.

За підсумками обговорення ректор Шрамко Я. В. зауважив, що робота з виготовлення документів про освіту й надалі має бути організована на належному рівні відповідно до тих термінів, які прописані в розпорядженні «Про організацію роботи з виготовлення додатків до дипломів» від 18 листопада № 42.

З другого питання доповідали заступники деканів і декани факультетів. Обговорення цього питання засвідчило, що в університеті освітній процес у дистанційному режимі відбувається згідно з розкладами, грубих порушень дисципліни не виявлено. Декани факультетів окремо поінформували про студентів, які мають значну кількість пропусків навчальних занять і можуть бути через це відраховані з університету за невиконання індивідуального навчального плану.

За підсумками обговорення ректор наголосив на необхідності приділяти належну увагу навчальній дисципліні студентів і вчасно реагувати на випадки порушення трудової і навчальної дисципліни.

У різному виступили:

- Остроушко О. А., перший проректор, яка ознайомила зі змістом розпорядження № 43 «Про підготовку проєктів освітніх програм»; розпорядження буде оприлюднено на сайті університету 24 листопада. Також Оксана Андріївна поінформувала про анонімне опитування здобувачів освіти, яке буде проводитися в онлайн-режимі з 30 листопада по 10 грудня 2020 р. (розпорядження від 24.11.2020 р. № 44);

- Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка нагадала, що відповідно до розпорядження науково-навчального сектору навчально-методичного відділу від 02 листопада 2020 р. № 7 протягом 07-12 грудня кафедри мають прозвітувати про наукову діяльність за 2020 р.;

- Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка ознайомила з результатами перевірки документації факультетів.

13362
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок