04 січня 2021 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, голова профкому. Під час наради було обговорено питання формування переліків вибіркових дисциплін (розпорядження від 04.01.2021 № 01), а також розглянуто проєкти Положення про загальні засади організації самостійної роботи студентів у КДПУ та Положення про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ.

При обговоренні питання формування переліків вибіркових дисциплін (розпорядження від 04.01.2021 № 01) виступила Остроушко О. А., перший проректор, яка ознайомила присутніх з термінами формування переліку вибіркових дисциплін кафедрами та навчально-методичним відділом, розроблення та оприлюднення силабусів на офіційному веб-сайті університету. Оксана Андріївна зауважила, що з урахуванням рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 27.11.2019 р., рішення Вченої ради університету від 10.12.2020 (протокол № 5), викладання предметів за вибором циклу загальної підготовки бакалаврів на 2021-2022 навчальний рік на всіх факультетах і спеціальностях університету забезпечується: у 5 семестрі кафедрою філософії (одна дисципліна), будь-якою випусковою кафедрою університету (крім кафедр філософії, соціології та масових комунікацій) (одна дисципліна); у 6 семестрі кафедрою філософії; у 6 семестрі викладання спецкурсів із педагогіки і психології, де це передбачено навчальним планом, – кафедрами педагогіки та загальної і вікової психології; у 7 семестрі кафедрою соціології та масових комунікацій. Викладання дисципліни за вибором із циклу загальної підготовки магістрів на 2021-2022 навчальний рік забезпечується в одному із семестрів кафедрою філософії, в іншому – випусковою кафедрою.

За підсумками обговорення цього питання ректор Шрамко Я. В. наголосив, що узагальнення й подання на затвердження переліку вибіркових дисциплін на 2021-2022 навчальний рік, а також організація роботи електронної системи задля подання студентами електронних заяв щодо вибору дисциплін має пройти на належному рівні з урахуванням термінів розпорядження.

Під час розгляду проєктів Положення про загальні засади організації самостійної роботи студентів у КДПУ і Положення про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ виступила Остроушко О. А., яка ознайомила присутніх зі змістом проєктів.

В обговоренні взяли участь Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, Варданян М. В., декан факультету іноземних мов, Віхрова О. В., декан фізико-математичного факультету, Євтушенко Е. О., декан природничого факультету, Семененко Л. М., декан факультету української філології, Шрамко О. І., декан факультету мистецтв, Гергель Є. Л., декан психолого-педагогічного факультету.

У підсумку ректор Шрамко Я. В. наголосив, що пропоновані проєкти будуть оприлюднені для ознайомлення у відповідній вкладці на сайті університету, а тому до засідання Вченої ради університету факультети можуть надати пропозиції.

У різному виступили:

Бурман Л. В., голова профкому університету, яка нагадала, що 04.01.2020 треба здати протоколи зборів трудових колективів структурних підрозділів щодо делегування осіб на конференцію трудового колективу, яка відбудеться 11.01.2020.