22 березня 2021 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер і голова профкому університету. Під час наради обговорено навчання студентів за індивідуальним графіком у другому семестрі 2020-2021 навчального року.

Під час оперативної наради декани прозвітували щодо оформлення індивідуального графіка навчання здобувачами освіти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів. Індивідуальний графік є формою організації навчання студента, при якій частина дисциплін навчального плану засвоюється ним самостійно. Декани зазначили, що робота на факультетах організована відповідно до Порядку навчання студентів за індивідуальним графіком у Криворізькому державному педагогічному університеті, затвердженим Вченою радою університету 16 травня 2019 року (протокол № 12). Здобувачі освіти, які претендували на надання їм індивідуального графіка навчання у другому семестрі 2020-2021 н.р., вчасно подали в деканат заяви на ім’я ректора університету, оформлені у двох примірниках індивідуальні графіки навчання, а також документи, що підтверджують умови надання індивідуального графіка. Загалом понад 100 студентів різних факультетів скористалися можливістю навчатися за індивідуальним графіком, а найчастішою причиною стало їх працевлаштування за фахом.

В обговоренні взяли участь декани факультетів, які висловили пропозиції щодо внесення змін до Порядку навчання студентів за індивідуальним графіком у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив, що студенти зобов’язані вчасно виконувати всі вимоги індивідуального графіка навчання, а деканати мають здійснювати контроль за їх виконанням. Пропозиції щодо внесення змін до Порядку навчання студентів за індивідуальним графіком у Криворізькому державному педагогічному університеті необхідно подати до навчально-методичного відділу протягом двох тижнів.