13 вересня 2021 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та голова профкому університету. Під час наради розглянуто питання про стан ліквідації академічної заборгованості на факультетах.

Декани під час доповідей зазначили, що впродовж 28–31 серпня 2021 р. на факультетах працювали комісії з ліквідації академічної заборгованості. За результатами роботи яких здобувачі освіти, які не ліквідували академічну заборгованість в установлені терміни (до початку наступного семестру або в інший термін, визначений наказом по університету) та не з’явилися без поважної причини на ліквідацію академічної заборгованості, відраховані з університету за невиконання індивідуального навчального плану. В обговоренні взяла участь Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка відзначила належну організацію ліквідації академічної заборгованості на факультетах.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив на тому, що навчальна дисципліна – це важлива складова успішного навчання. Також Ярослав Владиславович відмітив, що робота з ліквідації академічної заборгованості в університеті організована на належному рівні.

У різному виступили:

- Баруліна Ю. О., в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, яка подякувала деканам за участь викладачів і студентів у виховному заході «До дня фізкультури і спорту», що відбувся 11 вересня 2021 р., а також нагадала, що наприкінці вересня відбудуться звітно-виборні збори студентської ради університету, дату проведення яких буде повідомлено пізніше.

- Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка наголосила, що, відповідно до розпорядження від 10 вересня 2021 р. № 09, задля покращення рейтингових показників Webometrics науково-педагогічним працівникам у термін до 01 листопада 2021 р. необхідно оновити зміст персональних сторінок на сайті університету, а також оновити профілі в Google Академії, завантажити до університетського репозитарію наукові доробки тощо.

- Бурман Л. В., голова профкому університету, яка нагадала, що 22 вересня 2021 р. відбудеться звітна профспілкова конференція (322 ауд.).

16706
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок