25 жовтня 2021 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому університету, завідувач навчальних майстерень. Під час наради обговорено організацію роботи в навчальних майстернях.

Під час наради Катиба С. З., завідувач навчальних майстерень, підкреслив важливу роль майстерень в організації освітнього процесу, оскільки з їх допомогою студенти мають змогу оволодіти професійно необхідними знаннями та сформувати практичні вміння та навички.

Задля забезпечення якісної практичної підготовки здобувачів освіти спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) нині активно функціонують майстерні з обробки металу та деревини, оснащені такими верстатами, як-от: токарно-гвинторізний, фрезувальний, токарно-револьверний, заточувальний, промислово-заточувальний, довбальний та ін. Верстати використовуються як задля вивчення їхньої будови, так і з метою сучасної обробки металу та деревини. Уся матеріально-технічна база навчальних майстерень перебуває в належному стані. 

На базі навчальних майстерень організовується як аудиторна, так і позакласна робота. Тісна співпраця КДПУ із загальноосвітніми закладами міста реалізується в межах діяльності гуртка «Юний слюсар».

Кафедрою загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання під час організації освітнього процесу систематично впроваджуються інноваційні технології навчання, зокрема, AR-технології, обробка деревини за допомогою 3D-фрезерного верстата тощо. Перспективним напрямом діяльності майстерень є освоєння 3D-принтера і впродовження роботи з укомплектування новими меблями навчальних аудиторій та приміщень структурних підрозділів університету.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

Підсумовуючи обговорення, ректор університету Шрамко Я. В. схвально оцінив організацію роботи навчальних майстерень і запропонував розглянути можливість використання навчальних майстерень задля здійснення профорієнтаційної роботи серед здобувачів освіти різного рівня, а також – використання навчальних майстерень як бази для проведення навчальних занять.

У різному виступили:

  • Баруліна Ю. О., в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, яка нагадала про необхідність систематичного моніторингу стану вакцинації серед працівників та студентів університету;
  • Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка наголосила на необхідності оновлення електронних навчальних курсів (на платформі MOODLE) відповідно до Положення про використання технологій дистанційного навчання в освітній діяльності КДПУ.
17229
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31