29 листопада 2021 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер, голова профкому університету. Під час наради обговорено питання про стан готовності факультетів до зимової заліково-екзаменаційної сесії.

На нараді доповідали декани факультетів, які поінформували про готовність факультетів до проведення зимової сесії, зокрема про наявність розкладів екзаменів, оформлення залікових і екзаменаційних відомостей, підготовку екзаменаційних білетів, стан ліквідації академічної різниці студентами, поновленими на навчання та зарахованими для здобуття другої вищої освіти, виконання навчальних планів, проведення проміжних атестацій, графік захисту курсових робіт.

Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, узагальнила інформацію і зазначила, що підготовча робота майже завершена і факультети готові до проведення екзаменів. Позитивно оцінюючи стан підготовки факультетів до сесії, ректор Шрамко Я. В. наголосив на важливості проведення екзаменів на високому організаційному рівні й дотриманні вимог, визначених Положенням про організацію освітнього процесу в КДПУ та Положенням про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ. Залікова сесія має бути завершена до останнього дня теоретичного навчання відповідно до графіку освітнього процесу, а екзаменаційна – до затвердженого розкладу.