10 січня 2022 року відбулася нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, голова профкому. Під час наради обговорено питання підготовки до проведення Універсіади в 2022 р.

З основним питанням виступив завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання Батюк А. М., який поінформував присутніх про те, що задля популяризації здорового способу життя та залучення широкого кола працівників університету до занять фізичною культурою і спортом щорічно під час зимових канікул проводиться Універсіада «Бадьорість та здоров’я». Ініціатором заходу є кафедра фізичної культури та методики її викладання, а також Первинна профспілкова організація університету. Цьогоріч проведення заходу заплановано в період з 17 по 25 січня з урахуванням карантинних обмежень. Алім Миколайович висвітлив умови, порядок проведення змагань та програму Універсіади, окреслив проблемні питання.

В обговоренні взяли активну участь декани факультетів та голова профкому Бурман Л. В.

Підсумовуючи обговорення, ректор університету Шрамко Я. В. зазначив, що пріоритетним для працівників університету та здобувачів вищої освіти є дотримання здорового та активного способу життя, відтак, основним завданням Універсіади є підтримання їх інтересу до оздоровчої рухової активності.

У різному виступили:

• Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка поінформувала присутніх про формування переліків вибіркових дисциплін на 2022 – 2023 н.р.
  • Бурман Л. В., голова профкому університету, яка повідомила про можливість оздоровлення працівників університету впродовж спланованих зимових відпусток.