16 травня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. Під час наради обговорено стан готовності факультетів до літньої заліково-екзаменаційної сесії.

На нараді виступили декани факультетів, які зазначили, що підготовчу роботу завершено і факультети готові до проведення екзаменів. Зокрема, на засіданнях кафедр затверджено екзаменаційні матеріали з урахуванням проведення сесії в дистанційному режимі; складено розклади екзаменів для денної і заочної форм навчання; підготовлено відомості обліку успішності; перевірено зміст екзаменаційних електронних курсів і зараховано на них викладачів та студентів у категорії «Літня заліково-екзаменаційна сесія 2021-2022 н. р.» в середовищі СУЕНК університету.

Нині продовжується робота з наповнення екзаменаційних сторінок електронних навчальних курсів на платформі MOODLE відповідно до попередньо визначеної форми проведення екзаменів та типів екзаменаційних питань; забезпечується інформування здобувачів освіти про особливості організації літньої заліково-екзаменаційної сесії; здійснюється постійний моніторинг безпекової ситуації здобувачів освіти та науково-педагогічних кадрів.

Позитивно оцінюючи стан підготовки факультетів до сесії, Шрамко Я. В. наголосив на важливості проведення екзаменів на високому організаційному рівні й дотриманні вимог, визначених Положенням про організацію освітнього процесу в КДПУ, Положенням про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ, наказом по університету від 02 травня 2022 р. № 157 «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та атестації здобувачів освіти у другому семестрі 2021-2022 н. р.».

У різному виступили:

– Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка нагадала про необхідність підготовки звіту з наукової роботи за 2021-2022 н. р. і наголосила, що задля покращення рейтингових показників Webometrics науково-педагогічним працівникам необхідно оновити зміст профілів у Google Академії та ORCID, а також персональних сторінок на сайті університету.

– Баруліна Ю. О. в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, яка прозвітувала про відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні й подякувала викладачам та студентам, які взяли участь у проведенні різноманітних виховних заходів. Крім того, Юлія Олександрівна нагадала про відзначення національного пам’ятного дня в Україні – Дня пам’яті жертв політичних репресій та щорічне святкування третього четверга травня Всесвітнього дня вишиванки.

19305
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30