23 травня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету, начальник Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (ЦСПСВ). Під час наради обговорено питання організації виробничих зборів зі студентами випускних курсів.

З основного питання доповідала Кухта О. С., начальник Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (ЦСПСВ). Оксана Сергіївна зазначила, що в університеті щорічно проводять травневі зустрічі представників ЦСПСВ з майбутніми випускниками бакалаврату та магістратури. Відповідно до наказу від 09 травня 2022 року № 162 «Про організацію виробничих зборів зі студентами-випускниками 2022 року» цьогоріч виробничі збори відбудуться в період з 24 травня по 02 червня 2022 року в онлайн-форматі згідно з затвердженими графіками. Під час виробничих зборів увагу буде приділено переліку наявних вакансій для працевлаштування студентів випускних курсів; інформуванню про умови отримання одноразової адресної грошової допомоги; окресленню особливостей виробничої педагогічної практики магістрів.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

За підсумками обговорення Шрамко Я. В. зауважив, що університет має багаторічний позитивний досвід проведення зустрічей з випускниками. Також Ярослав Владиславович наголосив, що й надалі робота ЦСПСВ має бути організована на належному рівні. Позаяк заклади освіти Придніпров’я є головними працедавцями для випускників університету, слід і надалі продовжувати плідну співпрацю з директорами міських та обласних закладів освіти, максимально сприяти працевлаштуванню випускників університету. Окрім того, Ярослав Владиславович наголосив на необхідності забезпечення технічних умов проведення виробничих зборів в онлайн-режимі інформаційно-обчислювальним центром та своєчасного донесення інформації до здобувачів освіти деканами відповідних факультетів.

У різному виступили:

- Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка повідомила про перереєстрацію здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на вибіркові дисципліни на 2022–2023 н. р., яка триватиме в період з 23 травня до 31 травня 2022 року (включно).

– Баруліна Ю. О., в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, яка нагадала присутнім про необхідність навчання з мінної небезпеки відповідно до розпорядження від 11 травня 2022 року № 1.

19378