30 травня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. Під час наради обговорено критерії оцінювання мотиваційних листів у Криворізькому державному педагогічному університеті.

З основного питання доповідала в.о. ректора Остроушко О. А., яка ознайомила присутніх зі змістом мотиваційного листа, його обсягом (100-400 слів), основними структурними компонентами (персональна інформація про вступника, вступ, обґрунтування вибору освітньої програми / спеціальності, інформація про досягнення вступника, очікування від навчання, плани на майбутнє, висновки) та вимогами до нього (структурованість, змістовність, аргументованість викладу, зв’язність і логічність тексту, оригінальність та виразність викладу, грамотність).

Окрему увагу Оксана Андріївна приділила оцінюванню мотиваційних листів, що будуть розглядатися відбірковими комісіями, склад яких затверджується наказом по університету. Також Остроушко О. А. висвітлила процедуру подання мотиваційного листа під час вступної кампанії. Підкреслила, що результати розгляду мотиваційних листів використовуватимуться при впорядкуванні рейтингового списку вступників з однаковими конкурсними балами і при формуванні рейтингового списку вступників на місця за кошти фізичних або юридичних листів у випадках, визначених Правилами прийому.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

За підсумками обговорення було визначено терміни подання пропозицій щодо критеріїв оцінювання мотиваційних листів у Криворізькому державному педагогічному університеті.

У різному виступили:

- Остроушко О. А., в.о. ректора, яка наголосила, що на виконання Наказу МОН України від 27 травня 2022 року № 111-к про внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 29.12.2021 № 510-к та від 10.03.2022 № 52-к в КДПУ поновлено процедуру організації виборів ректора. Вибори призначено на 09 червня 2022 року.

19443