13 червня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. Під час наради обговорено стан готовності до друку документів про вищу освіту випускників бакалаврату.

Під час наради Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, поінформувала присутніх про те, що підготовка документів про освіту здійснюється відповідно до плану, визначеного розпорядженням по навчально-методичному відділу від 01 квітня 2022 р. № 11 «Про організацію роботи з виготовлення додатків до дипломів». Ольга Володимирівна повідомила, що наразі особами, відповідальними за підготовку документів, внесено необхідну інформацію до генератора єврододатків; деканатами організовано перевірку персональних даних студентів; інформаційно-обчислювальним центром здійснюється систематичний моніторинг програмного забезпечення для формування додатків до дипломів; навчально-методичним відділом забезпечено контроль за правильністю відомостей, внесених в генератор, у зв’язку з чим проводиться необхідне консультування відповідальних осіб, завершується вичитка додатків до дипломів.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів. Підсумовуючи обговорення, Шрамко Я. В. наголосив на потребі своєчасного організованого виготовлення й видачі документів про вищу освіту студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

У різному виступили:

• Гаманюк В. А., проректор з наукової роботи, яка наголосила на своєчасному поданні кафедрами звітів з наукової роботи за 2021–2022 н. р.
19537