27 червня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. Під час наради обговорено оперативні питання.

Остроушко О. А., в. о. ректора, ознайомила присутніх з переліком освітніх програм університету, затверджених на 2022-2023 навчальний рік на підставі пропозицій випускових кафедр і вчених рад факультетів. Зокрема, Оксана Андріївна наголосила на потребі до 31 липня 2022 року організувати перевірку проєктів освітньо-професійних програм та навчальних планів 2022 року на їх відповідність нормативно-правовим актам та методичним рекомендаціям Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, наказам і розпорядженням по університету.

Оксана Андріївна приділила увагу проведенню опитування здобувачів вищої освіти, яке здійснюється задля проведення моніторингу якості викладання навчальних дисциплін у термін з 24 до 30 червня 2022 року. Доступ до анкет – у СУЕНК університету на платформі MOODLE у відповідній рубриці. Остроушко О. А. зауважила, що результати опитування мають бути проаналізовані та обговорені на засіданнях вчених рад факультетів.

Також Оксана Андріївна нагадала про безкоштовний доступ до освітньої платформи Coursera. Охочі здобувачі освіти можуть долучитися до курсів, пропонованих на платформі, по завершенню яких претендувати на визнання результатів неформальної освіти відповідно до п. 6.15 Положення про порядок переведення, відрахування, поновлення, переривання навчання студентів у КДПУ.

Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, прозвітувала про стан підготовки до друку документів про освіту випускників бакалаврату, зауважила, що базу даних передано до типографії.

В обговорені оперативних питань взяли участь проректори та декани факультетів.

Підсумовуючи, Шрамко Я. В. зазначив, що 2021-2022 навчальний рік завершується організовано та відповідно до нормативних положень університету. Незабаром стартує вступна кампанія 2022 року, а відтак усі відповідальні структурні підрозділи мають активізувати свою діяльність задля того, аби вона пройшла організовано й у терміни, визначені Правилами прийому до Криворізького державного педагогічного університету у 2022 році.

Окрему увагу Ярослав Владиславович присвятив підготовці до початку 2022-2023 навчального року та особливостям організації освітнього процесу, які будуть визначені окремим наказом по університету.

У різному виступили:

• Баруліна Ю. О., в. о. проректора з науково-педагогічної роботи, яка нагадала про своєчасне звітування керівників структурних підрозділів університету про опанування науково-педагогічними та педагогічними працівниками курсу з мінної небезпеки на спеціальній онлайн-платформі.
19655