05 грудня 2022 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та в. о. голови профкому університету. Під час наради обговорено питання про внесення змін до графіку освітнього процесу у другому семестрі 2022–2023 н. р. та проведення новорічних і різдвяних свят у сучасних умовах. 

З першого питання виступила Остроушко О. А., перший проректор, яка узагальнила пропозиції щодо внесення змін до графіку освітнього процесу у другому семестрі 2022–2023 н. р. Зокрема, Оксана Андріївна запропонувала розпочати освітній процес у другому семестрі з 30 січня 2023 року і звернула увагу присутніх на тривалість теоретичного навчання, екзаменаційної сесії, навчальних і виробничих практик та атестації.

В обговоренні взяли участь проректори, декани факультетів і завідувач навчально-методичного відділу.

За підсумками обговорення ректор Шрамко Я. В. зазначив, що обговорені зміни будуть визначені окремим наказом по університету, а тому декани мають поінформувати про них науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти.

З другого питання виступила Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка ознайомила присутніх з планом проведення новорічних і різдвяних свят в умовах воєнного стану. Юлія Олександрівна повідомила, що в університеті передбачено низку заходів, зокрема проведення благодійних акцій «Подаруй солдату свято»: майстер-класи з виготовлення оберегів, вітальних листівок, збір речей і подарунків для захисників (21.12.2022 р.) та «Студенти – дітям» (16.12.2022 р.–13.01.2023 р.). Основним заходом, який заплановано на 19.12.2022 р., стане святковий день «Разом з Миколаєм» для дітей працівників і студентів. Вручення солодких подарунків студентам пільгових категорій, дітям працівників і студентів відбуватиметься 14–16 грудня в бухгалтерії профкому (аудиторія 208 головного корпусу). Окрім того, планом передбачено участь студентів університету в районних і міських благодійних заходах до новорічних та різдвяних свят.

В обговоренні взяли участь проректори та декани факультетів.

Узагальнюючи ректор Шрамко Я. В. зазначив, що КДПУ є не лише освітньо-науковим, а й культурним центром міста, який славиться своїми традиціями. Однією з таких традицій є участь у районних і міських благодійних заходах, які набувають особливого значення в умовах воєнного стану, сприяння захисникам на фронті, а також допомоги тимчасово переміщеним особам і всім, хто зараз її потребує.

У різному виступили:

– Остроушко О. А., перший проректор, яка поінформувала присутніх про можливість паралельного навчання студентів КДПУ на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за програмою підготовки офіцерів запасу за двома військово-обліковими спеціальностями: застосування радіотехнічних засобів протиповітряної оборони та морально-психологічне забезпечення військ.

20953
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28