26 грудня 2022 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер та в. о. голови профкому університету. Під час наради обговорено питання стану підготовки до видачі дипломів випускникам магістратури.

Доповідала Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу, яка поінформувала присутніх, що загалом організація роботи з виготовлення документів про освіту налагоджена, систематично здійснюється контроль за дотриманням термінів їх підготовки. Ольга Володимирівна наголосила на основних завданнях, які наразі потребують реалізації; нагадала про особливості оплати документів про освіту випускниками освітнього ступеня «магістр», навчання яких здійснюється за кошти фізичних та / або юридичних осіб; звернула увагу деканів на необхідність вчасного внесення інформації про результати опанування сертифікатних програм і додаткових навчальних планів випускниками магістратури; повідомила, що графік видачі дипломів буде затверджено на початку січня.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. підкреслив, що дипломи та додатки до дипломів про вищу освіту мають бути видані вчасно.

У різному виступили:

– Бондаренко О. В., яка повідомила про особливості надання академічної відпустки здобувачам освіти, а також нагадала про необхідність подання переліку вибіркових дисциплін на 2023–2024 н. р. (до 09.01.2023 р.);

– Баруліна Ю. О., проректор з науково-педагогічної роботи, яка подякувала факультетам за підготовку та проведення низки новорічних та різдвяних заходів. Крім того, Юлія Олександрівна поінформувала присутніх про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час різдвяних і новорічних свят, відповідно до розпорядження служби охорони праці університету від 23 грудня 2022 року № 8.

Травень 2024