18 вересня 2017 року відбулася чергова нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету.

Планова тема наради – «Діяльність структурних підрозділів університету з організації початку нового навчального року». Про стан виконаних факультетами, кафедрами завдань, визначених наказом по університету від 12.05.2017 № 237 зі змінами від 21.08.2017 (наказ № 323), а також розпорядженням по навчально-методичному відділу від 22.08.2017 р. № 46  доповідала завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С.Л.

У доповіді були розглянуті питання розподілу ставок професорсько-викладацького складу по кафедрам університету, зміни в контингенті студентів, завершення верифікації в ЄДЕБО наказів, пов’язаних із прийомом на навчання різних категорій студентів, замовлення і виготовлення студентських квитків, уведення в дію нових навчальних планів, затвердження та оприлюднення сталого розкладу занять, оформлення окремими студентами індивідуальних графіків навчання, ліквідація академічної різниці для поновлених та переведених студентів, тих, що вступили до університету для здобуття другої вищої освіти, тощо.

Протягом 14-15 вересня фахівці навчально-методичного відділу перевірили в деканатах факультетів стан ведення документації, про результати перевірки було поінформовано присутніх.

Обговорення зазначених питань засвідчило, що загалом організацію початку нового навчального року в університеті можна вважати задовільною, весь необхідний обсяг підготовчих робіт навчально-методичним відділом, деканатами та кафедрами університету в основному виконано.

У різному виступили:

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про проведення 21 вересня інформаційної зустрічі зі студентами університету, що організовується фахівцями Металургійної районної у місті ради;

- голова профкому Бурман Л.В. – з проханням поінформувати студентів про проведення осінньої сесії школи молодіжного лідерства «ПроЯв» та можливість заповнення електронної заяви для участі;

- перший проректор Остроушко О.А. – про деякі аспекти оприлюдненого Міністерством освіти і науки України проекту умов прийому на навчання у 2018 році, обговорення на факультетах та кафедрах пропозицій до цього проекту.