15 січня 2018 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету.

На нараді обговорювався стан підготовки до вручення документів про вищу освіту магістрам у 2018 році.

Виступила завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л., яка повідомила про завершальний етап підготовчої роботи, зокрема сертифікати на спеціальності магістрів за новим переліком спеціальностей для друку дипломів уже отримані; дані про студентів в ЄДЕБО перевірені й виправлені; замовлення дипломів через ЄДЕБО здійснено. У першому семестрі 2017–2018 н.р. проведена підготовча робота до друку додатків до дипломів про вищу освіту, згідно з графіком були надруковані чернетки додатків, залишилося завершити формування додатків (після проведення захисту кваліфікаційних робіт) й вчасно передати їх для формування та друку.

Під час обговорення було визначено дату вручення дипломів – 06 лютого 2018 року.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В.А. – щодо стану підготовки наукових проектів до участі у конкурсі наукових робіт студентів;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про терміни підготовки та перелік документів для призначення іменних, академічних та соціальних стипендій студентам університету. Про проведення 22 січня 2018 року урочистого заходу до Дня Соборності України;

- перший проректор Остроушко О. А. – про заходи, що потрібно провести у зв’язку зі змінами до Положення про кваліфікаційні роботи в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький державний педагогічний університет», затверджені Вченою радою університету від 11 січня 2018 року.