29 січня 2018 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу та головний бухгалтер університету.

На нараді обговорювалися зміни в розкладі занять. Перший проректор Остроушко О.А. повідомила про клопотання фізико-математичного факультету щодо змін у розкладі занять та ознайомила з пропозиціями факультетів, які надійшли протягом минулого тижня за результатом обговорення з викладачами й студентами. Під час обміну думками було висловлено спільне бачення щодо доцільності внесення певних змін у розклад занять з 02.02.2018 р. Відповідний наказ ректора університету буде оприлюднено найближчими днями.

Другим питанням розглядались пропозиції щодо деяких змін до Положення про диплом з відзнакою КДПУ. Було підкреслено, що рішення про надання випускнику диплома з відзнакою приймається екзаменаційною комісією за наявності рекомендації кафедри. Відповідальність за дотримання всіх вимог відповідного положення покладається на деканати. Пропозиції щодо змін окремих вимог Положення про диплом з відзнакою КДПУ будуть подані на розгляд Вченої ради університету.

У різному виступили:

- перший проректор Остроушко О. А. щодо розпорядження про переведення з навчання за контрактом на навчання за державним замовленням; написання кваліфікаційних (магістерських) робіт студентами магістратури, які мають середній бал додатку до диплома бакалавра менше 4,0; про подання тем кваліфікаційних завдань;

- завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л., яка доповіла про стан підготовки документів про вищу освіту;

- проректор з наукової роботи Гаманюк В.А. – нагадала про терміни підготовки наукових проектів студентських наукових робіт для участі в конкурсах;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про проведення 30.01.2018 року о 14.00 засідання стипендіальної комісії; відвідування театру 28.03.2018 року, присвяченого Міжнародному дню театру.