19 лютого 2018 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, педагог соціальний та керівник психологічної служби університету.

Темою чергової наради була робота психологічної служби університету. Доповідала Даценко О. А., яка розповіла про мету створення та завдання психологічної служби, організацію роботи служби, виокремила проблеми, з якими звертаються студенти, їх батьки та куратори академічних груп.

Педагог соціальний Василюк Т. Г. розповіла про організацію та важливість роботи психологічної служби зі студентами пільгової категорії. На важливості роботи такої служби наголосили декани. Голова профкому університету Бурман Л.В.  запропонувала проводити анкетування студентів першого курсу задля вивчення та активізації мотивації освітньої діяльності.

За підсумками обговорення зазначеного питання ректор Я.В. Шрамко високо оцінив значення психологічної служби для створення в університеті належного морально-психологічного клімату і визначив першочергові завдання подальшого розвитку цього напрямку роботи.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка звітувала про надсилання студентських наукових робіт для участі у другому турі конкурсу; проінформувала щодо проведення другого туру студентських олімпіад;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. – про проведення та участь у заходах міста протягом тижня;

-завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л. – щодо подання витягів рішень вчених рад факультетів та рішень кафедр про затвердження тем кваліфікаційних робіт (кваліфікаційних завдань);

- декан факультету української філології Семененко Л. М. – з оголошенням про заходи до Міжнародного дня рідної мови: 20.02 о 13.40 – написання диктанту з української мови, 21.02 о 12.10 – урочистий захід (актова зала гуманітарного корпусу);

- декан природничого факультету Євтушенко Е.О. – з результатами проведення тренувального тестування з біології.