11 червня 2018 року відбулася чергова оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтеру університету. 

На нараді обговорювався стан організації та підготовки до видачі дипломів про здобуття вищої освіти випускникам бакалаврату в 2018 році. Доповідала завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л., яка зупинилася на основних підготовчих етапах, зокрема звернула увагу деканів на Положення про диплом з відзнакою, вчасність внесення оцінок за літню сесію, внесення до додатку до диплому результатів атестації здобувачів вищої освіти наступного дня, відповідність інформації в додатках та дипломі.

При підведенні підсумків ректор Шрамко Я. В. наголосив на важливості дотримання всіх термінів, необхідності вчасно підготувати та видати дипломи та додатки до дипломів про вищу освіту. Графік видачі дипломів буде затверджений після завершення сесії, але попередньо визначено, що дипломи про здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» будуть видані протягом першого тижня липня.

У різному виступили:

- Проректор з науки Гаманюк В. А.:

(1) про проведення 12.06.2018 вченої ради університету, зборів комісій з виконання держбюджетних тем;

(2) про заявки на проходження курсів підвищення кваліфікації викладачами на кафедрах університету (було наголошено, що один викладач протягом одного навчального року може пройти тільки один із запропонованих курсів);

(3) про необхідність створення англомовних варіантів сторінок кафедр на офіційному веб-сайті університету;

(4) перекладу англійською фахових дисциплін для додатків до диплому здобувачів вищої освіти за третім рівнем.

- Проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який нагадав:

(1) про терміни роботи стипендіальних комісій;

(2) про подання списків студентів на призначення іменних стипендій;

(3) про участь у заходах до Дня молоді та Дня незалежності України.

- Голова ППО КДПУ Бурман Л. В. –  про проведення 12.06.2018 року о 14.00 в 322 ауд. зборів трудового колективу та звітної конференції ППО КДПУ 14. о 14.00 в 322 ауд.; про часткове відшкодування коштів на придбання санаторно-курортних путівок для працівників університету.

- Завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л. – про виконання розпоряджень щодо подачі освітніх програм.

- Відповідальний секретар приймальної комісії, декан фізико-математичного факультету Віхрова О. В., яка повідомила, що бланки заяв для вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» вже надруковані.


 

5158
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31