10 вересня 2018 року відбулася чергова нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу та заступник головного бухгалтера університету.

Під час наради обговорили стан ліквідації академічної заборгованості здобувачів вищої освіти. Доповідали декани факультетів. Дні для ліквідації академічної заборгованості передбачаються в розкладі екзаменів.

Відповідно до Положення про організацію освітнього процесу в КДПУ, відрахування студентів з університету здійснюється за невиконання індивідуального навчального плану, якщо вони:

- одержали під час екзаменаційної сесії більше двох незадовільних екзаменаційних оцінок;

- не ліквідували академічної заборгованості в установлені терміни (до початку наступного семестру або в інший термін, визначений наказом по Університету);

- не з'явились без поважної причини на ліквідацію академічної заборгованості комісії.

На період з 28.08 по 31.08.2018 на факультетах університету були створені комісії з ліквідації академічної заборгованості. Як доповіли декани факультетів, робота з ліквідації академічної заборгованості організована на належному рівні, студенти, які повинні були складати заборгованість комісіям станом на 01.09.2018 заборгованість ліквідували, або були відраховані. Трьом студентам терміни складання академічної заборгованості було перенесено, згідно з наказами по університету. На нараді також були обговорені інші питання організації початку навчального року.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. – про проведення 11.09 об 11.00 в конференційній залі зборів гарантів підготовки здобувачів вищої освіти за третім рівнем (аспірантура); подання відповідальних за міжнародну діяльність та наукову роботу студентів, подовження термінів подання проектів молодих учених;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про зміни у виховній роботі в гуртожитках;

- голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – щодо відзначення Дня працівників освіти; проведення виставки творчих робіт працівників університету, присвяченій до дня працівника освіти;

- перший проректор Остроушко О.А. – щодо проекту умов прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році.