17 вересня 2018 року відбулася чергова нарада при ректорі університету, у якій взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу та головний бухгалтер університету. 

Темою наради було обговорення організації ознайомчої практики студентів першого курсу. З доповіддю виступила агроном університету – Чорна Світлана Іванівна, яка розповіла про важливість цієї форми практики, методи її організації та види робіт, які виконувались, а також про результати проходження практики.

Під час обговорення виступили: проректор з адміністративно-господарчої роботи – Золотницький М.Я., який підкреслив важливість цієї практики в підготовці до навчального року; відповідальний секретар приймальної комісії Віхрова О.В., яка розповіла про організацію проходження практики.

За результатами обговорення була підтримана думка, що цей вид практичної підготовки є важливим і корисним. Ректор Шрамко Я.В. подякував приймальній комісії, агроному за організацію роботи й підкреслив, що цю традицію треба продовжувати й надалі.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. – щодо звітів роботи гуртків на кафедрах; про організацію курсів підвищення кваліфікації викладачів на базі університету;

- перший проректор Остроушко О.А. – щодо організації освітнього процесу студентів, які вступили на навчання на 1 курс денної форми навчання за скороченим терміном.


 

5566
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок