05 листопада 2018 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. На нараді обговорено підготовку до святкування в університеті Міжнародного дня студентів.

Про графік проведення заходів до цього дня проінформувала присутніх керівник студклубу Баруліна Ю. О. Перший, інтелектуальний, захід «Що?Де?Коли?» відбудеться 12.11.2018 о 14.00.  Наступного дня, 13.11.2018 о 9.30, пройде студентський ярмарок. Головне дійство – конкурс «Студент року» –  відбудеться 15.11.2018 о 15.20 в актовій залі головного корпусу. Завершиться святкування 16.11.2018 змаганнями з боулінгу «Декан і його команда».

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я.В. наголосив, що культурно-масова робота є одним із важливих аспектів діяльності університету, до якої потрібно залучати студентів, починаючи з 1 курсу. Ярослав Владиславович відмітив високий ступінь самостійності студентів та значний вклад студентської ради університету в організацію та проведення заходів до Міжнародного дня студентів.

У різному виступили:

- перший проректор Остроушко О. А. – про дотримання наказу від 01.11.2018 № 464 «Про оприлюднення магістерських робіт на офіційному веб-сайті університету»; про подання інформації щодо якісного складу випускових кафедр;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який повідомив про доповнення до Правил призначення академічних стипендій; про міський конкурс проектів «Громадський бюджет»;

- декан природничого факультету, відповідальний секретар приймальної комісії Євтушенко Е. О.  – щодо виконання розпорядження по приймальній комісії від 22.10.2018 №5;

- декан факультету української філології Семененко Л. М. – щодо проведення 08.11.2018 о 12.00 (актова зала гуманітарного корпусу) заходу до Дня української писемності й мови.