11 березня 2019 року відбулася чергова оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу і головний бухгалтер університету. На нараді обговорювалося питання організації проходження студентами КДПУ виробничої педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах.

З доповіддю виступила керівник виробничої практики Лопатіна Т. А., яка повідомила, що відповідно до навчальних планів у літній період студенти ІІІ курсу будуть проходити виробничу педагогічну практику в дитячих оздоровчих таборах та пришкільних літніх таборах. Задля якісної підготовки студентів до літньої практики для них проводяться 8-годинні семінари-практикуми викладачами кафедри педагогіки. На цих семінарах студентам отримують завдання практики, вимоги до оформлення звітної документації, поради щодо ефективного проходження практики. Університет укладає договори з комунальними оздоровчими таборами «Слава», «Сонячний»,  «Старт» та іншими.

Підсумовуючи обговорення, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив, що літня педагогічна практика є важливою частиною індивідуального плану студентів. Під час проходження практики студенти отримують значний досвід, що допомагає їм оволодіти фахом. Серед актуальних питань залишається і впровадження електронних форм звітування з проходження практики.

У різному виступили:

• проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. – щодо початку проведення фестивалю-конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна-2019» (перший концерт 15.03.2019 о 15.15 – природничий факультет).