08 квітня 2019 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. Темою наради було обговорення організації та результатів проходження виробничої педагогічної практики в ІІ семестрі 2018-2019 року. З доповіддю виступила керівник педагогічної практики Лопатіна Таміла Анатоліївна.

У ІІ семестрі згідно з графіком освітнього процесу та навчальними планами студенти ІV курсів проходять виробничу педагогічну практику в закладах середньої та дошкільної освіти, студенти спеціальності «Соціальна робота» – у спеціальних навчальних та навчально-реабілітаційних центрах.

Згідно з Положенням про практичну підготовку здобувачі вищої освіти студенти денної форми навчання проходять практику в базових закладах освіти. Загалом 716 студентів 4 курсу проходили виробничу педагогічну практику групами в базових закладах освіти Кривого Рогу. З них на виробничу педагогічну практику з 15.01.2019 по 25.02.2019 було направлено 296 студентів заочної форми навчання.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. зазначив належний рівень організації виробничої педагогічної практики, підкреслив важливість такої практики у підготовці майбутнього фахівця, необхідність продовження позитивного досвіду співпраці з закладами освіти. Серед важливих завдань — повноцінне залучення сучасних інформаційних технологій до процесу підготовки звітності з практики.

У різному виступили:

• проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка повідомила про участь студентів у ІІ турах студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт;
  • голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – про проведення благодійної акції зі зборів коштів для студентки факультету ГТІ групи ГОЕ-18 Сироватської Аліни; про участь студентів та викладачів 29 березня в екологічній акції «Посади дерево своїми руками», присвяченій Міжнародному дню лісів;
  • завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л. – про організацію роботи з виготовлення додатків до дипломів.