15 квітня 2019 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профспілки університету, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. Тема наради – підготовка до проведення заходу «День майбутнього студента», що відбудеться 20 квітня. 

З доповіддю з цього питання виступив відповідальний секретар приймальної комісії, декан природничого факультету Євтушенко Е. О., який повідомив про стан підготовки до проведення заходу, розміщення основних локацій та озвучив інші організаційні питання, що стосуються якісного проведення «Дня майбутнього студента». Едуард Олексійович зазначив, що нині факультети завершують підготовку щодо облаштування своїх локацій. Старт заходів на локаціях розпочинається перед головним корпусом університету о 9-00, далі – концерт о 9.30 в актовій залі головного корпусу, а потім – інтерактиви, конкурси, змагання на 8 локаціях відповідно до карти локацій.

Під час обговорення виступила в.о. декана факультету іноземних мов, керівник прес-центру університету Варданян М. В., яка повідомила про розташування локацій у разі несприятливої погоди та проведення відеозйомки. Перший проректор університету Остроушко О. А. підкреслила важливість дотримання хронометражу заходів на локаціях.

Підсумовуючи обговорення, ректор Шрамко Я. В. наголосив на необхідності провести профорієнтаційно-інформативний захід на належному рівні; усім, хто бере участь та задіяний до проведення цієї масштабної події, поставитися відповідально до його підготовчого та організаційного забезпечення.

У різному виступили:

  • перший проректор Остроушко О. А. – про проходження магістрами практики у приймальній комісії;
  • голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – про проведення благодійної акції зі зборів коштів для студентки факультету ГТІ групи ГОЕ-18 Сироватської Аліни; проведення гала-концерту Студентської весни-2019.
7527
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31