10 червня 2019 р. відбулася чергова нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, голова профкому, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу. Основною темою наради було виселення з гуртожитків університету студентів, які закінчили навчання, та організація поселення до гуртожитків студентів першого курсу.

З доповіддю перед присутніми виступив начальник відділу гуртожитків Поляков Віктор Павлович. Він зокрема повідомив про кількість студентів, які проживають у гуртожитках університету, роботу студентських рад гуртожитків, наявність вільних місць для поселення студентів першого курсу. Під час обговорення зазначеного питання ректор університету Я. В. Шрамко зазначив, що будуть поселені до гуртожитків університету всі студенти, які мешкають не в місті або у віддалених районах міста, наголосив на необхідності дотримання мешканцями гуртожитку платіжної дисципліни та на проведенні подальшої роботи з покращення умов проживання та функціонування гуртожитків університету.

У різному виступили:

- проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. – повідомила про необхідність надання інформації до наповнення англомовного сайту університету, звіту з наукової роботи студентів (до 14.06.19), подання інформації про підвищення кваліфікації викладачами протягом 2018-2019 н. р.;

- проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П. – проінформував про участь студентів та працівників у районних заходах протягом тижня;

- завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л. – про стан підготовки до видачі додатків до дипломів про вищу освіту;

- голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – про роботу «Школи молодіжного лідерства ПроЯв».