09 вересня 2019 року відбулася нарада при ректорові університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, заступник головного бухгалтера університету. На нараді декани доповіли про стан ліквідації академічної заборгованності на факультетах.

За результатами роботи комісій в університеті не залишилося студентів, які мають академічну заборгованість. В обговоренні взяла участь завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л., яка узагальнила результати й відмітила належну організацію ліквідації академічної заборгованності.

За результатом обговорення ректор Шрамко Я. В. наголосив на тому, що навчальна дисципліна – це важлива складова успішного навчання; робота з ліквідації академічної заборгованності в університеті організована на належному рівні.

У різному виступили:

• відповідальний секретар приймальної комісії, декан природничого факультету Євтушенко Е. О. – про надання інформації про студентів першого курсу;
  • проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. –
    • про затвердження робочих навчальних програм аспірантів;
    • про затвердження та реєстрацію наукових кафедральних тем;
    • про організацію роботи зі студентами щодо підготовки наукових конкурсних робіт;
    • про затвердження звітів аспірантів;
    • про курси підвищення кваліфікації викладачів.
  • проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який повідомив про проведення таких заходів:
    • Дня фізичної культури та спорту (14.09 о 10.00);
    • участь факультетів у міських заходах – Industrial FEST (14.09) та  Місто професій (21.09);
    • про подання планів виховної роботи на факультетах.
  • голова ППО КДПУ Бурман Л. В. – стосовно заходів до Дня фізичної культури та спорту, Дня працівників освіти, роботи шахового клубу.
  • декан факультету іноземних мов Варданян М. В. – щодо роботи Мовного центру КДПУ;
  • завідувач навчально-методичного відділу Мальченко С. Л. – щодо стану перевірки укладених контрактів; подання змін до навчальних планів; результати проведення зборів магістрів першого року навчання заочної форми.