21 жовтня 2019 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани й заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, голова профспілки університету. На нараді обговорювався стан готовності університету до державної атестації з наукової діяльності.

З доповіддю виступила проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка розповіла про методику проведення державної атестації з наукової і науково-технічної діяльності закладів вищої освіти. Питання про підготовку матеріалів для проходження державної атестації Віта Анатоліївна розглянула у чотирьох площинах:

• виконавська дисципліна кафедр (дотримання термінів підготовки і якість поданих матеріалів);
  • визначення напряму наукової діяльності кафедр;
  • результативність наукової діяльності;
  • проблеми, які потребують нагального вирішення (наукові школи, цілеспрямована робота кафедр за конкретним напрямом, перегляд кадрової політики в частині активності науково-педагогічних працівників, результативності їх роботи).

За підсумками обговорення ректор Шрамко Я.В. наголосив, що державна атестація наукової та науково-технічної діяльності є однією зі складових всебічного розвитку університету, тому необхідно, щоб наш університет був презентований гідно на загальноукраїнському рівні. На це мають бути спрямовані зусилля кафедр і всіх науково-педагогічних працівників.

У різному виступили:

• проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який повідомив, що 23 жовтня о 14.00 в аудиторії 228 аудиторії відбудеться нарада з питань організації та проведення профорієнтаційної роботи в університеті у 2019-2020 н. р., а 24 жовтня о 14.00 в актовій залі головного корпусу – концерт «Бал першокурсника»;
  • проректор з наукової роботи Гаманюк В. А., яка нагадала, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2019 року № 1271 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» кафедри університету мають забезпечити підготовку якісних конкурсних студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, що відповідають профілю кафедри.