04 листопада 2019 року відбулася оперативна нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани, заступники деканів факультетів, голова профкому, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. Під час наради обговорили результати вступної кампанії за рівнем вищої освіти «магістр» у 2019 році.

Виступили декани, які доповіли про підсумки вступної кампанії на факультетах, а також ознайомили із результатами опитування студентів щодо їх планів вступу до магістратури у 2020 році.

За підсумками обговорення ректор університету Шрамко Я. В. наголосив, що університет надає якісну та повну вищу освіту, ступінь «бакалавр» – це лише перший рівень освіти, тому студентам варто роз’яснити про переваги здобуття рівня «магістр», зокрема і в плані їх подальшого успішного працевлаштування.

У різному виступили:

• проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В.П., який ознайомив із розпорядженням від 29.10.2019 р. про попередження виробничого травматизму та графіком роботи кімнати для тимчасового перебування дітей працівників і студентів КДПУ «Веселий вулик»;
  • проректор з адміністративно-господарчої роботи Золотницький М.Я., який поінформував про графік опалення та роботу, яка здійснюється щодо освітлення КДПУ;
  • завідувач навчально-методичного відділу Бондаренко О.В., яка нагадала, що відповідно до Положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти КДПУ, під час оцінювання виробничої педагогічної практики магістрантів у ЗВО треба врахувати результати їх роботи у приймальній комісії під час вступної кампанії, а також поінформувала про необхідність приведення відомостей в ЄДЕБО до вимог Ліцензійних умов про кадрове забезпечення.