09 грудня 2019 року відбулася оперативна нарада, яку провела перший проректор Остроушко О. А. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, голова профкому, головний бухгалтер університету. Обговорювався план проведення новорічних і різдвяних свят в університеті.

Доповідала керівник студентського клубу Баруліна Ю. О. Основним заходом стане проведення 24 грудня о 12.00 святкового ранку для дітей співробітників і студентів «Казкова історія». Цього року захід організовують студенти природничого факультету. Психолого-педагогічний факультет відповідає за проведення заходу до Дня Святого Миколая (казкове дійство «Миколай, Миколай, ти про нас не забувай!», 18 грудня о 14.00), для дітей громадської організації Криворізької асоціації учасників бойових дій та учасників АТО. Вручення солодких подарунків студентам пільгових категорій, дітям працівників і студентів відбуватиметься 16–19 грудня в бухгалтерії профкому (аудиторія 208 головного корпусу).

Планом передбачено участь студентів університету у районних та міських заходах і благодійних акціях. Традиційна благодійна акція «Подаруй солдату свято» розпочнеться 19 грудня з 12.00 в аудиторії 116 головного корпусу університету. Студенти всіх факультетів долучаться також до благодійних акцій у дитячих закладах міста. Традиційне відвідування новорічної вистави у КП «Криворізький академічний театр драми і музичної комедії ім. Т. Шевченка» заплановано на 04 січня 2019 року о 13.00.

Під час обговорення зазначено, що кожен факультет, окрім заходів, передбачених університетським планом, проводитиме власні новорічні й різдвяні свята. Університетський план буде розміщено на офіційному веб-сайті університету та на стендах оголошень факультетів.

У різному виступили:

• проректор з наукової роботи Гаманюк В.А. – щодо подання кафедральних звітів з наукової роботи та пропозицій щодо міжнародної діяльності; стан звітування завідувачів кафедр з наукової роботи;
  • проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який звітував про результати проходження флюорографічного обстеження працівниками університету; повідомив про виставку, присвячену Дню пам’яті жертв Голодомору, яка відбудеться 10 грудня о 12.00 (фойє головного корпусу);
  • декан фізико-математичного факультету Віхрова О.В., яка повідомила про проведення загальноуніверситетського заходу «Ніч науки» для учнів Криворізького навчально-виховного комплексу № 129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування», який відбудеться 23 грудня.