06 січня 2020 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, голова профкому університету. На нараді обговорювався стан підготовки до вручення документів про вищу освіту випускникам магістратури. 

Виступила завідувач навчально-методичного відділу Бондаренко О. В., яка поінформувала про завершення роботи з виготовлення дипломів.

Підсумовуючи обговорення, ректор університету Шрамко Я. В. наголосив на необхідності організованого завершення виготовлення і видачі дипломів про освіту магістрам випуску 2019/20 навчального року. 

У різному виступили:

  • перший проректор Остроушко О. А., яка поінформувала про зміни, які необхідно внести до Положення про практичну підготовку здобувачів вищої освіти;
  • проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який ознайомив з Листом Департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради і Постановою Верховної ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році»; нагадав про необхідність вчасного виконання розпорядження від 23 грудня 2019 №43 «Про подання пакету документів на призначення студентам іменних стипендій на ІІ півріччя 2019–2020 н.р.».
9799
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок