13 січня 2020 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету, голова профкому. На нараді обговорили пропозиції до обсягів державного замовлення на 2020 рік. 

На нараді обговорили можливі максимальні обсяги державного замовлення для вступників на основі ПЗСО; визначили можливий перелік небюджетних конкурсних пропозицій; окреслили пропозиції для прийому вступників на основі ОКР «молодший спеціаліст»; торкнулися питання про формування пропозицій щодо держзамовлення для вступу до магістратури; обговорили формули максимальних обсягів держзамовлення, визначені в Умовах прийому. Під час наради прийнято рішення про розподіл ліцензійного обсягу між денною та заочною формами навчання, підставами вступу (ПЗСО, ОКР «молодший спеціаліст»), типами пропозицій (бюджетна, небюджетна); звернули увагу на умови прийому іноземців на відповідні ліцензовані спеціальності університету. Окремо обговорили питання про обсяги державного замовлення для спеціальностей, яким надається особлива підтримка (предметні спеціалізації «Математика», «Біологія та здоров’я людини», «Хімія», «Географія», «Фізика», «Інформатика», «Трудове навчання та технології»).

Підсумовуючи ректор університету Шрамко Я. В. акцентував увагу на необхідності вчасно внесення обговореної інформації в ЄДЕБО.

У різному виступили:

  • проректор з науково-педагогічної роботи Лисечко В. П., який повідомив, що 22 січня 2020 року о 12.00 у 228 аудиторії відбудеться виховний захід, присвячений Дню соборності України.
9836
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок