health day 21 1

Студентський клуб разом зі студентською радою Криворізького педагогічного вирішили організувати корисний інтерактив, присвячений Всесвітньому дню здоров’я. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією було ухвалене рішення провести фітнес-флешмоб у дистанційному форматі.

health day 21 2

Здоров’я – це найвища цінність кожної людини, особливо зараз, в умовах пандемії. Криворізький педагогічний запевняє, що спортивне навантаження – ключ до гарного самопочуття й профілактики захворювань. У Всесвітній день здоров’я здобувачі вищої освіти підготували запальну онлайн-руханку, до якої змогли приєднатися всі охочі.

health day 21 3

«Щорічно ми разом зі студентською молоддю відзначаємо Всесвітній день здоров’я. У зв’язку з карантинними обмеженнями ми започатковуємо нову онлайн-традицію святкування. Разом зі студентом природничого факультету, кандидатом в майстри спорту з джиу-джитсу, чемпіоном України та призером чемпіонату світу з джиу-джитсу Дмитром Каніним ми підготували 10-хвилинне тренування. Тож повторюймо!», – розповідає представниця студентського клубу Олена Зайцева.

health day 21 1

7 квітня 2021 року на офіційних сторінках студентської ради й студентського клубу відбулося 10-хвилинне тренування з Дмитром Каніним. Хлопець підготував комплекс універсальних тренувальних вправ. Програма навантажень була грамотно скомпонована й охоплювала всі групи м’язів. Запис прямої трансляції можна переглянути за посиланням.

health day 21 4

Крім цього, креативна молодь започаткувала новий флешмоб. Умови участі дуже прості: треба просто повторити запропоновані фото й поставити хештег #yoga_challenge. Діліться світлинами в соціальних мережах і тренуйтеся з посмішкою.

Криворізький педагогічний бажає всім
міцного здоров’я й спортивної витримки!

Травень 2024