250521 2

Підтримання й реалізація традицій – унікальна характеристика Криворізького педагогічного. Однією з традиційних подій є щорічний чемпіонат із шахів, на який з нетерпінням чекають стратеги нашого університету.

250521 3

Нещодавно, 18 травня 2021 року, в університетському шаховому клубі «Еліта» відбувся XXXV чемпіонат КДПУ з шахів на приз профкому. Розумові змагання відбувалися з дотриманням всіх протиепідемічних норм. Цільова аудиторія вищезгаданого заходу – громада альма-матер, серед якої науково-педагогічні працівники, співробітники й студентство. Загалом взяло участь 9 шанувальників гри в шахи.

250521 4

Процедура інтелектуального поєдинку відбувалася за швейцарською системою, яка передбачала проведення 5 турів по 10 партій на кожного гравця. Пари учасників чемпіонату обирали рандомно із застосуванням програми Swiss 5.5. Рейтинг гравців визначався за набраною кількістю очок з урахуванням коефіцієнтів Бухгольца й прогресу.

250521 5

«Дуже приємно, що у нас цей чемпіонат є постійним. Позитивним є те, що ми вже адаптувалися до умов пандемії та знайшли нові формати проведення традиційних заходів. Сьогодні на переможців чекає грошова винагорода й пам’ятні грамоти з оновленим дизайном», – поділилася враженнями голова первинної профспілкової організації Криворізького педагогічного Л. В. Бурман.

250521 1

Переможці чемпіонату отримали приємні заохочення у вигляді 550, 500, 450 гривень за три призових місця відповідно та грамоти. За підсумками всіх ігор результати в турнірній таблиці виглядають таким чином:

І місце – студент фізико-математичного факультету, керівник шахового гуртка Ігор Мозговий;

ІІ місце – натурник факультету мистецтв Абдула Сатибалов;

ІІІ місце – старший викладач кафедри географії та методики її навчання М. А. Провоженко.

Криворізький педагогічний вітає призерів і бажає нових перемог!

15830
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок