190122 1

Щорічно Криворізький педагогічний протягом січня влаштовує Універсіаду «Бадьорість і здоров’я» серед співробітників ЗВО. Відкривають цикл спортивних баталій змагання з волейболу.

18 січня 2022 року в спортивній залі головного корпусу збірні команди факультетів і працівників структурних підрозділів зійшлися в боротьбі за першість у змаганнях з волейболу. Варто наголосити, що захід відбувався з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних норм.

190122 2

У кожній команді було по 6 гравців основного складу. Формування команд відбувалося без гендерних розмежувань. Змагання проводилися за олімпійською системною. Інакше кажучи – це була гра на вибування учасників.

190122 1

Кожна гра складалася з двох партій зі зміною ігрового поля після кожної з них. У випадку нічиєї – розігрувалася додаткова партія. Нагадуємо, що протягом гри відбувається рух за шістьма зонами, які закріплюються за гравцями під час стартової розстановки. Після переходу м’яча кожен раз волейболісти переміщуються від більшої зони до меншої. Тривалість однієї партії – 15 очок.

190122 3

За результатами запеклої боротьби призові місця розподілилися таким чином:

І місце – команда адміністративного персоналу;
 

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає успіхів у наступних змаганнях Універсіади!

18134
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок