210122 1

Спортивна Універсіада серед співробітників Криворізького педагогічного триває. 20 січня 2022 року відбулися змагання з футзалу, які неабияк вплинуть на результати загального рейтингу. Цікаво? Про переможців читайте в черговому дописі прес-центру.

210122 2

Змагання з футзалу серед працівників університету відбувалися в спортивній залі головного корпусу КДПУ. Усього взяло участь 4 команди: факультету географії, туризму та історії, факультету мистецтв, фізико-математичного факультету й збірна адмінперсоналу.

210122 3

Головним суддею цього заходу був викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання Б. Ю. Макарчук. З його слів: «Це дуже добре, що на базі нашого університету проводяться такі змагання, оскільки рух – це життя. На мою думку, коли людина більше рухається, тоді вона живе на повну й примножує своє здоров’я».

210122 4

Гра відбувалася за олімпійською системою – зустріч на вибування. Команди, шляхом жеребкування, були об’єднані в пари, в яких вони змагалися. Команди, що отримали поразку в своїй групі, виборювали 3 місце, а переможці – 1 й 2 місце відповідно.

210122 5

Загалом від кожної команди було представлено по 4 учасники основного складу: 3 в полі й 1 – на воротах. Кожна гра складалася з двох таймів по 7 хвилин чистого часу. За результатами запеклої боротьби переможці розподілилися таким чином:

ІІІ місце – збірна адмінперсоналу.
 

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає успіхів у наступних змаганнях!

18161
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок