img8

Кожного року в Криворізькому педагогічному проходить Універсіада «Бадьорість і здоров’я» серед працівників нашого закладу освіти. 25 січня 2022 року команди факультетів і структурних підрозділів змагалися у фінальній боротьбі за першість в естафеті та підсумковому заліку.

img7

На початку завершальної події змагань традиційно виступив ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який підкреслив: «Універсіада, започаткована нашим ЗВО, стала важливою подією для викладачів і співробітників. Кожного року всі учасники чекають на запеклі спортивні змагання, щоб випробувати власні сили». Голова первинної профспілкової організації Криворізького педагогічного Л. В. Бурман привітала присутніх і наголосила: «Понад п’ять десятиліть в університеті традиційно відбуваються загальні змагання, які підтримують спортивний дух та здоров’я наших працівників».

Організаторами Універсіади є кафедра фізичної культури та методики її викладання (зав. каф. А. М. Батюк) та первинна профспілкова організація університету.

Участь в естафеті взяли 7 команд: факультету географії, туризму та історії, психолого-педагогічного, фізико-математичного та природничого факультетів, факультету дошкільної і технологічної освіти, факультету мистецтв та адміністративного персоналу.

Програма заключної події Універсіади містила човниковий біг, удари футбольним м’ячем, кидки баскетбольного м’яча в кошик зі штрафної лінії та естафету.

img23

Учасники команд вирізнялися завзятістю, спритністю та прагненням до перемоги. Місце команди в загальному заліку визначали відповідно до суми набраних очок за п’ятьма кращими результатами, отриманими командами під час усіх змагань Універсіади. Місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином:

• 1 місце – фізико-математичний факультет;
  • 2 місце – факультет мистецтв;
  • 3 місце – адміністративний персонал;
  • 4 місце – факультет географії, туризму та історії;
  • 5 місце – факультет дошкільної і технологічної освіти;
  • 6 місце – природничий факультет;
  • 7 місце – психолого-педагогічний факультет;
  • 8 місце – факультет іноземних мов.

На церемонії закриття команди-призери нагородили грамотами, які урочисто вручив ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, а також цінними сертифікатами від профспілкової організації. Призи отримували капітани команд-переможниць. Дипломами були нагороджені й переможці в особистих змаганнях. До привітань учасників і переможців змагань долучився й засновник Універсіади, ветеран університету, багаторічний у минулому завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання В. Є. Андріанов.

Щиро дякуємо організаторам та всім учасникам Універсіади за чудовий захід,
бажаємо спортивного завзяття та здоров’я!

Більше фото в галереї

Травень 2024