Спартакіада 1

Днями на стадіоні Криворізького педагогічного пройшли змагання з легкої атлетики серед факультетів. Спортивна  громада нашого  університету взяла активну участь у цьому святі бадьорості та командного духу. До участі у змаганнях долучилися усі факультети, за які студентство також активно вболівало.

Учасників спартакіади було поділено на жіночі та чоловічі команди. Після низки змагань – з бігу, стрибків, штовхання ядра тощо – три призові місця серед дівчат розподілися так:

І місце посіли представниці психолого-педагогічного факультету;

ІІ місце у факультету дошкільної та технологічної освіти;

ІІІ місце у факультету географії, туризму та історії (спеціальність – географія та туризм).

Призові місця серед хлопців:

І місце – атлети фізико-математичного факультету;

ІІ місце – факультет географії, туризму та історії (спеціальність – географія та туризм);

ІІІ місце – природничий факультет.

У спортивному святі взяв участь і проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, доцент В. П. Лисечко, який привітав учасників змагань та очолив урочисту церемонію нагородження переможців змагань.

Спартакіада 2

Спартакіада 3