30124667 2022690584651194 6446761660941074432 o

Баскетбольний клуб «КДПУ» став переможцем групового етапу XXVII Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2017-2018 років.

30261629 2022690601317859 7694228430958624768 o

БК «КДПУ» було утворено минулого року, після того як стало відомо про закриття клубу «Кривбас». Саме в той момент керівництво Криворізького державного педагогічного університету спільно з Федерацією баскетболу України зберегли команду у складі команд-учасниць чемпіонату України Дивізіону "Б" (Вища ліга) за фінансовою підтримки ФБУ. Під час створення команда стала правонаступником усіх турнірних результатів БК «КДПУ-Кривбас-2».

30227169 2022690617984524 647229727303532544 o

«Команда виграла груповий етап, зараз вийшла в плей-офф, тобто фактично починаємо грати фінальну серію чемпіонату. Сьогодні приймаємо команду БК «Краматорськ», граємо до двох перемог. Якщо все складеться, то перемога буде за нами!», – прокоментував участь у плей-офф президент клубу і викладач Криворізького педагогічного Олександр Порохненко.

30261673 2022690611317858 573502864161243136 o

Команда була нагороджена за зайняте перше місце в груповому етапі чемпіонату. Далі гравців очікує серія плей-офф, у якій їй доведеться боротися за перемогу з найкращими командами чемпіонату. За останніми повідомленнями, першу гру з  БК «Краматорськ» наша команда виграла з рахунком 97:61.