sport200918 4

Спорт, фізична культура та фізичне виховання є одними із пріоритетних напрямків діяльності університету, оскільки гарна фізична форма допомагає досягати високих здобутків в навчанні і професійній діяльності. Тому кафедра фізкультури та методики її викладання щорічно організовує різноманітні спортивні змагання для студентської молоді, викладачів та працівників нашого вишу.

sport200918 21

20 вересня на стадіоні університету в рамках Універсіади 2018/19 відбулися легкоатлетичні змагання студентів-першокурсників, які проводились згідно з Положенням про Універсіаду. До схвильованих «першачків» з теплими словами привітань звернулася викладач кафедри фізкультури та методики її викладання І. Л. Мінжоріна, яка також зупинилася на організаційних моментах та побажала усім вдалих виступів та перемог!

sport200918 51

Легка атлетика – королева і окраса спорту. 8 факультетів представили власні команди легкоатлетів, які взяли участь у змаганнях з бігу й стрибків у довжину, а також у естафеті.

sport200918 1

Прес-центр поспілкувався зі студенткою факультету іноземних мов Анею Зубрилкіною, яка підкреслила: «Зі шкільних років займаюсь фітнесом. Буду брати участь в естафеті і сподіваюсь тільки на перемогу!».

У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – природничий факультет

ІІ місце – факультет іноземних мов

ІІІ місце – факультет географії, туризму та історії

sport200918 11

У змаганнях з бігу на 60 метрів серед дівчат перше місце посіла студентка факультету іноземних мов Руслана Гилюк, а серед хлопців – студент природничого факультету Богдан Шуліка. Серед учасників змагання зі стрибків найкращими виявилися студент природничого факультету Владислав Ковбень і студентка факультету іноземних мов Руслана Гилюк. Переможцями естафети стали представники природничого факультету й представниці факультету іноземних мов.

Вітаємо переможців!

Більше фото у Галереї

5606
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок