basket1810118 4

16 і 17 жовтня 2018 в спортивній залі головного корпусу відбулись чергові змагання серед студентів першого курсу. На цей раз випробовували свої сили жіночі команди з баскетболу.

basket1810118 2

Участь в універсіаді взяли дівчата з 8 факультетів, які за допомогою жеребкування вирішили, хто з ким буде грати. У перший день змагань відбулося чотири відбіркові гри, за результатами яких команди-переможці пройшли на наступний щабель – півфінал.

«Історія жіночого баскетболу в нашому університеті розпочалась ще в 90-х роках. Тоді команда педагогічного грала у Вищій Лізі Чемпіонату України. Кожного року ми проводимо змагання серед першокурсників з метою відбору дівчат в університетську команду з метою популяризації здорового способу життя та зацікавлення цим видом спорту»,–  наголосив головний суддя, викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання С. В. Поліщук.

basket1810118 1

Гра складалась із двох таймів по 10 хвилин. У свою чергу кожен тайм поділявся на четверті, тобто загалом за гру команди грали 4 четверті. Головна мета гри полягає в тому, щоб закинути якомога більше м’ячів у кільце супротивника. За кожен влучний кидок команди отримували від 1 до 3 балів: найменший бал команди отримували за штрафний кидок, 2 бали – за влучний кидок з маленької відстані, 3 бали – заробляли попадання з максимально великої відстані. У перервах між таймами команди підбадьорювали студенти старших курсів і тренери, даючи професійні настанови та рекомендації.

basket1810118 5

У фіналі за звання переможців боролись дві надзвичайно сильні команди психолого-педагогічного факультету і природничого. Протягом усієї напруженої гри дівчата показали свій максимум і величезну волю до перемоги. Але все ж таки з рахунком 10:06 довгоочікуваний тріумф здобув психолого-педагогічний факультет.

basket1810118 3

«Наша команда сформувалась доволі швидко. За день до гри ми провели лише одне тренування. Ми дуже намагалися отримати цю завітну перемогу. Одна дівчина з моєї команди брала участь у змаганнях на кубок Гурова, то нам було трохи легше, адже в учасників був вже досвід», – розповідає капітан команди ППФ Буравцева Анастасія.

Наші першокурсники вкотре показали, що вони мають не тільки високі інтелектуальні здібності, а й чудову фізичну підготовку. Педагогічний вітає всіх переможців і бажає не зупинятися на досягнутому!

 

5851
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок