universiada19 6

30 січня 2019 року на головному спортивному майданчику Криворізького педагогічного відбулася довгоочікувана подія – закриття Універсіади «Бадьорість і здоров’я» серед працівників КДПУ. Про фінальні змагання, парад переможців і враження учасників читайте в дописі прес-центру.

universiada19 9

Спортивне свято розпочалося з урочистої лінійки, на якій зібрались команди-учасники, судді та шановні гості. Перед заключною естафетою з вітальним словом виступив ректор КДПУ, професор Я. В. Шрамко: «Шановні колеги, я вітаю всіх із цією визначною подією. Для нашого університету сьогоднішній захід є однією з найдавніших традицій, що налічує вже понад 40 років. Я бажаю вам гарного настрою, бадьорості, цікавих змагань. Фізкульт-ура!».

universiada19 1

Сьогоднішня програма містила конкурси на будь-який смак. Команди спробували свої сили в змаганнях із човникового бігу, штрафних кидків, ударів футбольним м’ячем; а також взяли участь в естафеті. Крім цього, учасники мали можливість долучитися до випробувань особистої першості, виконуючи вправи з нахилу тулуба вперед із положення сидячи, зі згинання й розгинання рук в упорі, зі стрибків у довжину з місця. Наші спортсмени мали продемонструвати як власну фізичну підготовку, так і вміння результативно працювати в команді.

universiada19 5

Змагання команд тривали протягом години; супротивники визначалися шляхом жеребкування. Всі вони пліч-о-пліч брали участь у випробуваннях фінального етапу Універсіади – та головним критерієм, за яким визначалися переможці, був час. На кожній із станцій перемогу здобувала та команда, яка не тільки безпомилково, а й найшвидше виконувала вимоги до певного виду змагань. Чудовим завершенням університетських «олімпійських ігор» стала фізкультурна пауза. Всі охочі долучилися до масштабного фітнес-марафону, повторюючи рухи тренера в супроводі драйвових музичних ритмів.

universiada19 4

За результатами сьогоднішніх змагань визначилися переможці в таких номінаціях:

• Нахил тулуба вперед із положення сидячи серед чоловіків:

І місце – Владислав Говорун;

ІІ місце – Денис Залевський;

ІІІ місце – Володимир Казаков.

• Нахил тулуба уперед із положення сидячи серед жінок:

І місце – Ірина Макаренко;

ІІ місце – Марія Сухотіна;

ІІІ місце – Юлія Грежинець.

universiada19 2

• Стрибки в довжину з місця серед жінок:

І місце – Альона Петрова;

ІІ місце – Дануте Ігнацевиц;

ІІІ місце – Вікторія Пацюк.

• Стрибки в довжину з місця серед чоловіків:

І місце – Євген Гергель;

ІІ  місце – Андрій Дорогань;

ІІІ  місце – Владислав Депутатов.

universiada19 3

• Згинання й розгинання рук в упорі серед чоловіків:

І місце – Євген Гергель;

ІІ місце – В. О. Інурський;

ІІІ місце – Олександр Ходак.

• Згинання й розгинання рук в упорі серед жінок:

І місце – Ганна Ємельова;

ІІ місце – Тетяна Тараненко;

ІІІ місце – Марія Сухотіна.

universiada19 7

• Спортивна естафета й конкурси:

І місце – факультет мистецтв;

ІІ місце – фізико-математичний факультет;

ІІІ місце – адмінперсонал і бібліотека.

universiada19 8

За підсумками всіх змагань двотижневої Універсіади КДПУ 2019 року визначилися переможці:

• І місце – фізико-математичний факультет;
  • ІІ місце – факультет мистецтв;
  • ІІІ місце – факультет географії, туризму та історії.

«Секрет нашого успіху – в згуртованості, командному дусі, бадьорості й бажанні перемагати. Найскладнішим для нас було наздогнати команду факультету мистецтв, яка задала нам гарний темп у тенісі, шахах, шашках. А ми, у свою чергу, крок за кроком намагалися перевершити їх здобутки. І сьогодні, у запеклій боротьбі під час фінальних естафет і конкурсів, ми не залишили супротивникам шансів на перемогу», – ділиться враженнями капітан команди, заступник декана фізико-математичного факультету, доцент М. А. Слюсаренко.

Криворізький педагогічний вітає переможців і дякує всім за гарні змагання!